Potrzebujesz pomocy? +48 790 724 024

Bezpłatna dostawa już od 199,99 zł brutto

Regulamin

Sklep internetowy PlaneryScienne.pl działający pod adresem planeryscienne.pl, prowadzony jest przez PremiumAd.eu GrupaVNM.pl Edwin Kozub z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Wojska Polskiego 56, NIP: 771-273-46-18.

Firma wpisana jest do CEIDG – Centralnej Ewidencji i Informacji o o Działalności Gospodarczej. Wpis do pobrania na stronie: https://prod.ceidg.gov.pl/ceidg/ceidg.public.ui/SearchDetails.aspx?Id=82a4d6cf-fb0f-425d-b899-59c394804e18

Nazwa organu prowadzącego rejestr, do którego wpisana jest firma – zgodnie z bazą Regon: MINISTER PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I TECHNOLOGII

Telefon kontaktowy: 724 484 561 (koszt połączenia zgodny z taryfą operatora)

REJESTRACJA, LOGOWANIE

 1. Żeby dokonać zakupu nie musisz się rejestrować.

Wystarczy, że dokonasz zakupu i podasz swoje podstawowe dane wysyłki.
Pamiętaj jednak, że warto to zrobić – rejestracja umożliwi Ci korzystanie z dodatkowych opcji dostępnych w naszym sklepie.

 1. Korzyści z rejestracji

Tworząc konto w premiuad.eu będziesz mógł szybciej robić zakupy, śledzić stan swoich zamówień i oglądać historię swoich zakupów oraz skorzystać z bezpłatnej dostawy

 1. Jak się zarejestrować.

Kliknij w ikonę Rejestracja konta w dolnej części strony, a następnie zaznacz czy jesteś osobą fizyczną czy firmą. Poprosimy Cię o wypełnienie formularza ( pola oznaczone * są obowiązkowe do wypełnienia), który jest tak przygotowany, aby nie zajęło Ci to więcej, niż dwie minuty – potrzebujemy tylko Twoich podstawowych danych do kontaktu i korespondencji.
Na podany przez Ciebie adres e-mail wyślemy wiadomość potwierdzającą założenie konta oraz zawierającą dane do logowania. Twoje konto będzie już w pełni aktywne i będziesz mógł korzystać z pełnej oferty premiumad.eu

 1. Jeśli wiadomość potwierdzająca założenie konta nie dotarła.

Upewnij się, że nie trafiła on do folderu ze spamem w Twojej skrzynce mailowej. Jeśli jej tam nie znajdziesz, skontaktuj się z nami.

 1. Logowanie na konto.

W celu zalogowania się na swoje konto uzupełnij adres e-mail oraz ustalone przez Ciebie hasło w polach znajdujących się w lewym dolnym rogu strony.

 1. Problem z logowaniem.

Upewnij się, czy podczas logowania wpisujesz pełny adres email podany przy rejestracji (łącznie ze znakiem i tym, co po nim) oraz czy wpisywane przez Ciebie hasło jest poprawne. Jeśli nadal nie możesz się zalogować, skontaktuj się z nami mailowo.

 1. Nie pamiętam hasła do logowania.

Skorzystaj z opcji “Przypomnienie hasła” i wpisz podany przy rejestracji adres e-mail. Dalsze instrukcje oraz nowe hasło otrzymasz w przesłanej przez nas wiadomości. Nowe hasło możesz w każdej chwili zmienić po zalogowaniu na swoje konto.

TWOJE KONTO

 1. Zmiana danych.

Dane osobowe, kontaktowe możesz zmienić po zalogowaniu na Twoje konto, w zakładce Zmień informacje o koncie.

Dane adresowe możliwe są do zmiany podczas składania zamówienia, w zakładce Zmień dane.

 1. Jak mogę zmienić hasło do swojego konta?

Hasło możesz zmienić po zalogowaniu na Twoje konto, w zakładce Zmień hasło. Aby ustalić nowe hasło, niezbędne jest wpisanie dotychczasowego. Możesz również skorzystać z funkcji „Przypomnienie Hasła”.

10.Ochrona danych osobowych

Dane osobowe są chronione w sposób opisany w polityce prywatności.

FORMY PŁATNOŚCI

 1. Dostępne formy płatności w premiumad.eu?

Za zakupy w naszym sklepie możesz zapłacić przelewem tradycyjnym (w banku, na poczcie lub za pomocą bankowości elektronicznej), szybki przelew internetowy, Blik, PayPall oraz płatność za pobraniem.

Dane do przelewu:

PremiumAd.eu Edwin Kozub

Uul. Wojska Polskiego 56

97-300 Piotrków Trybunalski

Numer konta: 79 1050 1937 1000 0091 3568 0610

Nazwa banku: ING Bank Śląski

W tytule przelewu podaj proszę numer zamówienia.

Dane do przelewu znajdziesz także w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia.

 1. Czas na opłacenie zamówionych produktów.

Do realizacji zamówienia przystępujemy po zaksięgowaniu Twojej płatności na naszym koncie bankowym. Przy realizacji płatności „Szybkim przelewem Internetowym”, Blikiem, PayPalem pieniądze księgowane są niemal natychmiast. Przy wyborze płatności za pobraniem od razu przystępujemy do realizacji zamówienia. Przy wyborze przedpłaty przelewem masz 3 dni na opłacenie zamówienia, po czym otrzymasz przypomnienie o wpłacie, następnie po kolejnych 7 dniach zamówienie zostanie automatycznie anulowane. Przy wyborze tego rodzaju płatności pamiętaj, że przelew tradycyjny w niektórych wypadkach może być realizowany nieco dłużej.

Jeżeli zależy Ci na szybszej wysyłce, akceptujemy potwierdzenie wpłaty przysłane na e-maila.

WYSYŁKA

 1. Kto pokrywa koszty wysyłki?

Koszt wysyłki zamówionych produktów pokrywa kupujący chyba, że w trakcie składania zamówienia system informuje np. o darmowej wysyłce. W większości wypadków darmowa wysyłka obowiązuje od kwoty 250 zł

 1. Koszty wysyłki.

System sam wylicza czy zakupiony towar zmieści się do jednej przesyłki i ile wynoszą koszty przesyłki. Są one podawane w momencie składania zamówienia.
Jeżeli towar jest wysyłany w dwóch przesyłkach to ich koszt wysyłki wynosi odpowiednio wielokrotność podstawowej ceny za wysyłkę,

System przelicza czy towar zostanie wysłany w dwóch przesyłkach, w trzech itd.

Przesyłki nadawane są na terenie Polski firmami kurierskimi DPD, Pocztex, Paczka w Ruchu, Paczkomaty InPost

Przesyłki nadawane są wyłącznie na terenie UE za pomocą kuriera DPD

W przypadku wysyłek powyżej 30 kg, przesyłki dzielone są na kilka paczek.

 1. Czas realizacji zamówienia

Czas przygotowania zamówienia do wysyłki jest zaznaczony przy każdym produkcie. Liczony jest od momentu zaksięgowania pieniędzy na koncie. Przesyłki kurierskie nadajemy od poniedziałku do piątku.

Paczki przygotowujemy wg kolejności otrzymywanych wpłat lub wg kolejności zrealizowanych zleceń. W przypadku braku jakiegoś towaru informujemy o tym Klienta w celu otrzymania dalszych dyspozycji. Możliwe jest zrealizowanie zamówienia wg aktualnego stanu magazynowego lub wstrzymanie się z wysyłką do czasu skompletowania całego zamówienia. Nie wysyłamy zamówień na raty. Pozycje niedostarczone z aktualnego zamówienia nie przechodzą na kolejne.

 1. Czas dostawy

Czas dostawy przesyłki kurierskiej na terenie Polski to 1-2 dni robocze. Natomiast do wybranych krajów UE wynosi od 2 do 5 dni roboczych.

CENY

 1. Ceny

Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich, obok ceny netto jest wyświetlana cena brutto. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez klienta. Zastrzegam sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty hurtowni internetowej, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronie hurtowni bądź wprowadzania w nich zmian.
Klienci mają również możliwość wyświetlania cen w €. W tym celu mogą dowolnie zmieniać walutę sklepu za pomocą panelu w górnej części witryny.

GWARANCJA
Towar sprzedawany przez nas jest objęty rękojmią producenta oraz sprzedawcy – tak jak to zaznaczono na karcie każdego produktu.

Wierzymy w nasze produkty oraz ich jakość i dokładamy mnóstwo pracy by zaspokajały oczekiwania nawet najbardziej wymagająych klientów. Jednym z takich wymagań jest czas użytkowania.

PLANOWANE POSTARZANIE PRODUKTU
Jest to dla nas bardzo nieetyczne zachowanie wielu producentów. Nasze produkty nie są tworzone tak by tuż po okresie obowiązywania gwarancji czy rękojmi ulegały nieopłacalnym w naprawie awariom.

CZAS OBOWIĄZYWANIA RĘKOJMI
Na karcie każdego produktu (w opisie) zaznaczyliśmy jaki jest czas trwania rękojmi dla każdego z produktów.

REKLAMACJE
Towar sprzedawany przez nas jest objęty rękojmią producenta oraz sprzedawcy – tak jak to zaznaczono na karcie każdego produktu.

USZKODZONA PRZESYŁKA
Warunkiem przyjęcia reklamacji dotyczącej uszkodzeń mechanicznych, które powstały podczas transportu będzie spisanie protokołu reklamacyjnego przez kuriera.

ROZPATRZENIE REKLAMACJI
Jeżeli zdecydujesz się na skorzystanie z reklamacji to rozpatrzymy twoje zgłoszenie w ciągu 7 dni i skontaktujemy się z tobą by poinformować o sposobe rozwiązania zaistniałej sytuacji.

Możemy wtedy:
W przypadku uznania reklamacji zakupiony towar podlega naprawie, wymianie lub zwrotowi gotówki.
W przypadku nieuzasadnionej reklamacji zakupiony towar jest odsyłany do Kupującego z decyzją: Oddalone.

W przypadku podjęcia decyzji o realizacji reklamacji poprzez zwrot gotówki, możesz otrzymać od nas również zwrot kosztów wysyłki.
Towar, którego zwrot, reklamacja bądź wymiana nie zostanie uznana będzie odesłany na koszt Kupującego.
Towar uszkodzony zostanie wymieniony na nowy pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), zwrócona zostanie równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu do wyboru inne dostępne towary.

JAK WYSŁAĆ TOWAR W PRZYPADKU UZNANIA REKLAMACJI
Jeśli uznamy twoją reklamację to nie wysyłaj do nas samodzielnie towaru – szczególnie za pobraniem – ponieważ nie przyjmiemy takiej przesyłki, a ty narazisz się na dodatkowe koszty. Zamówimy odbiór przesyłki przez naszego kuriera z którym posiadamy umowę. Będzie on posiadał etykietę do naklejenia na przesyłkę – po twojej stronie będzie należyte i prawidłowe zapakowanie towaru.

KTO PŁACI ZA PRZESYŁKĘ
Jeżeli twoja reklamacja jest rozpatrzona pozytywnie, nie poniesiesz żadnych kosztów – to my jako sprzedawca odpowiadamy za to abyś otrzymał pełnowartościowy towar.

ILE CZASU TRWA ROZPATRZENIE REKLAMACJI
Rozpatrzymy twoją reklamację w ciągu 14 dni w żadkich sytuacjach czas ten może się wydłużyć. W tym czasie otrzymasz od nas decyzję dotyczącą załatwienia twojego problemu. Najczęściej uda nam się również w tym czasie rozwiązać twój problem. Zawsze podchodzimy po ludzku do takich spraw – no szczerze to od Ciebie również oczekujemy takiego podejścia ????

CZEGO NIE MOŻESZ REKLAMOWAĆ?
Reklamacji nie podlegają – niezgodności kolorów z oczekiwaniami, przybliżone kolory dostępne są na stronie produktu. Kolory mogą nie odpowiadać w 100% rzeczywistości, wynika to przede wszystkim z ustawień Państwa komputera i monitora oraz jego kalibracji. Ze względu na różnice technologiczne, wynikające ze sposobu wyświetlania kolorów przez większość monitorów a technologią druku (w której wykorzystywana jest przestrzeń barwna CMYK) porównywanie kolorystyki wydruku z kolorystyką prezentowaną na monitorze jest niepoprawne technologicznie. Brak zgodności kolorów wydruku z obrazem ekranowym nie może być więc powodem do zgłoszenia reklamacji. Drukarnia dokłada wszelkich starań, aby w jak największym stopniu wiernie odwzorować kolory zawarte w projektach dostarczonych przez Klienta. Ze względu na to, iż w procesie druku wykorzystywanych jest wiele maszyn drukujących, pomiędzy którymi istnieją różnice w odwzorowaniu niektórych kolorów, to przy druku tego samego projektu na różnych maszynach mogą wystąpić nieznaczne różnice kolorystyczne. Taka sytuacja może zaistnieć przy wznawianiu projektu do druku. Różnice te nie mogą być podstawą do reklamacji Produktów dostarczonych przez Drukarnię.

MOŻLIWE RÓŻNICE W WYMIARACH
Nasza drukarnia dokłada wszelkich możliwych starań aby oferowane produkty charakteryzowały się cechami opisanymi na poszczególnych karatach produktów. Niestety ze względu na ograniczenia technologiczne mogą wystąpić pewne różnice. Jeżeli różnica w wymiarach jest mniejsza niż 2,5% nie będzie to podstawą do reklamacji. W zdecydowanej większości różnice w wymiarach wynoszą ok. 1-2 mm.

ODKLEJANIE PAPIERU PODKŁADOWEGO OD FOLII SAMOPRZYLEPNEJ

Czasami w pewnych warunkach może wystąpić efekt odklejenia papieru podkładowego od folii samoprzylepnej. Papier podkładowy nie stanowi integralnej części docelowego produktu, jest usuwany w procesie aplikacji. Służy jedynie do zabezpieczenia powierzchni klejącej przed zabrudzeniem i uniemożliwieniem przyklejenia planerów i innych wydruków samoprzylepnych. Dlatego wystąpienie tego zjawiska nie będzie przez nas uznane za podstawę do reklamacji. Po usunięciu papieru podkładowego naklejka jest w 100% gotowa do aplikacji a końcowy produkt jest pozbawiony wszelkich wad.

RÓŻNICE W MATERIAŁACH
Dokładamy wszelkich starań by zapewnić powtarzalność naszych produktów jednak w wielu przypadkach nie jest to możliwe w 100%. Producent może wycofać papiery, folie czy inne materiały które do tej pory używaliśmy, albo produkt może zostać wydrukowany przy użyciu innej technologii. Z tego powodu mogą wystąpić niewielkie różnice kolorystyczne czy gramaturowe pomiędzy seriami produktów, zwłaszcza jeśli pochodzą one z różnych zamówień. Różnice te jednak mieszczą się w granicach tolerancji gramatur i kolorów papierów ogólnie przyjętej w poligrafii i druku wielkoformatowym.

POLUBOWNE ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW
Umożliwiamy skorzystanie z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz zasadach dostępu do tych procedur.

ODSTĄPIENIE OD UMOWY
Zgodnie z prawem obowiązującym w Unii Europejskiej, którego staramy się przestrzegać by chronić twoich praw, masz prawo do zwrotu zakupionych produktów bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki w następujących sytuacjach:

-dokonujesz zakupów produktów gotowych czyli nie takich wykonanych na specjalne zamówienie czy spersonalizowanych
-przedmiot zakpu nie jest związany bezpośrednio z Twoją działalnością gospodarczą lub zawodową (dokument sprzedaży paragon)

Jeżeli chcesz skorzystać z takiej możliwości napisz do nas maila na adres bok@premiumad.eu (tak będzie najsprawniej i najszybciej a jeśli chcesz o coś dopytać to zadzwoń tel. 724 484 561).
Otrzymasz od nas formularz odstąpienia od umowy. Jego wypełnienie jest dla nas niezbędne ze względów podatkowych i prawnych.

W oczekiwaniu na naszą odpowiedz zabezpiecz towar w należyty sposób – ponieważ zwracany towar musi być pełnowartościowy i pozbawiony śladów użytkowania.

JAK WYSŁAĆ TOWAR?
Jeśli wszystko będzie się zgadzać pod względem formalnym (a zazwyczaj tak jest), poprosimy Cię o nadanie przesyłki. Możesz uczynić to za pomocą firmy kurierskiej lub poczty polskiej. Np. w tym celu możesz skorzystać z usług brokera takiego jak furgonetka.pl czy epaka.pl lub apaczka.pl.
Pamiętaj że na odesłanie przesyłki masz 14 dni od momentu dostarczenia do nas oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

GDZIE ODESŁAĆ TOWAR?

PremiumAd.eu Edwin Kozub
ul. Wojska Polskiego 56
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. 724 484 561

KTO POKRYWA KOSZTY WYSYŁKI
Zgodnie z prawem koszt przesyłki zwrotnej leży po twojej stronie, dlatego wyżej podaliśmy ci sposoby jak możesz zrobić to najtańszym kosztem bez umowy z firmą kurierską.

KIEDY OTRZYMASZ ZWROT ŚRODKÓW I W JAKIEJ WYSOKOŚCI
Gdy przesyłka wróci do nas, ocenimy jej stan oraz stan produktu który nam odsyłasz. Jeżeli nie będziemy mieli zastrzeżeń dokonamy zwrotu środków taką samą metodą jak płatność której dokonałeś chyba, że ustalimy inny dogodny sposób dla obu stron – najczęściej dokonamy zwrotu na twoje konto bankowe w ciągu maksymalnie 14 dni.

Otrzymasz od nas 100% wartości zamawianych towarów oraz koszt najniższej dostawy oferowanej podczas twoich zakupów nawet jeżeli wybrałeś droższą formę dostawy. Na przykład za zamówione towary zapłaciłeś 100 zł a za wysyłkę kurierem 15 złotych. W momencie zakupu mogłeś wybrać dostawę paczkomatami za 10 zł. Mimo że wybrałeś kuriera za wyższą kwotę zwrócimy ci wartość 110 zł ( 100 zł za towary oraz 10 zł za najtańszą opcję dostawy). Nie bierzemy tutaj pod uwagę darmowego odbioru osobistego.

WYJĄTKI OD ZWROTÓW

ZAKUP NIE JAKO KONSUMENT
W przypadku zawarcia Umowy sprzedaży jako firma/przedsiębiorca prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość w ramach tzw. 14 dniowego zwrotu nie przysługuje.
Ustawa z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta Dz. U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827 umożliwiająca odstąpienie od umowy zawartej na odległość jest ustawą konsumencką, regulującą stosunki pomiędzy przedsiębiorcą a Konsumentem, czyli osobą fizyczną dokonującą z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową. Uznanie takiego zwrotu zależy wyłącznie od dobrej woli sprzedawcy.
Napisz jednak do nas – postaramy się znaleźć rozwiązanie.
PRODUKTY PERSONALIZOWANE / ZINDYWIDUALIZOWANE
Zgodnie z Art. 38. Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:
1) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy;
2) w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy;
3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;
4) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;
5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
6) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;
7) w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli;
8) w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy;
9) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
10) o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę;
11) zawartej w drodze aukcji publicznej; Dziennik Ustaw – 9 – Poz. 827
12) o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi;
13) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy

W związku z powyższym większość produktów w naszym sklepie, która jest produkowana na Twoje specjalne życzenie nie będzie podlegała zwrotowi. Standardowo nie oznaczamy tych produktów. Przyjmujemy, że jeśli nie zaznaczono na karcie produktu, że przysługuje ci prawo zwrotu, jako konsument takiego prawa nie posiadasz.

ZWROTY
Zgodnie z prawem obowiązującym w Unii Europejskiej, którego staramy się przestrzegać by chronić twoich praw, masz prawo do zwrotu zakupionych produktów bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki w następujących sytuacjach:

-dokonujesz zakupów produktów gotowych czyli nie takich wykonanych na specjalne zamówienie czy spersonalizowanych
-przedmiot zakpu nie jest związany bezpośrednio z Twoją działalnością gospodarczą lub zawodową (dokument sprzedaży paragon)

Jeżeli chcesz skorzystać z takiej możliwości napisz do nas maila na adres bok@premiumad.eu (tak będzie najsprawniej i najszybciej a jeśli chcesz o coś dopytać to zadzwoń tel. 724 484 561).
Otrzymasz od nas formularz odstąpienia od umowy. Jego wypełnienie jest dla nas niezbędne ze względów podatkowych i prawnych.

W oczekiwaniu na naszą odpowiedz zabezpiecz towar w należyty sposób – ponieważ zwracany towar musi być pełnowartościowy i pozbawiony śladów użytkowania.

JAK WYSŁAĆ TOWAR?
Jeśli wszystko będzie się zgadzać pod względem formalnym (a zazwyczaj tak jest), poprosimy Cię o nadanie przesyłki. Możesz uczynić to za pomocą firmy kurierskiej lub poczty polskiej. Np. w tym celu możesz skorzystać z usług brokera takiego jak furgonetka.pl czy epaka.pl lub apaczka.pl.
Pamiętaj że na odesłanie przesyłki masz 14 dni od momentu dostarczenia do nas oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

GDZIE ODESŁAĆ TOWAR?

PremiumAd.eu Edwin Kozub
ul. Wojska Polskiego 56
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. 724 484 561

KTO POKRYWA KOSZTY WYSYŁKI
Zgodnie z prawem koszt przesyłki zwrotnej leży po twojej stronie, dlatego wyżej podaliśmy ci sposoby jak możesz zrobić to najtańszym kosztem bez umowy z firmą kurierską.

KIEDY OTRZYMASZ ZWROT ŚRODKÓW I W JAKIEJ WYSOKOŚCI
Gdy przesyłka wróci do nas, ocenimy jej stan oraz stan produktu który nam odsyłasz. Jeżeli nie będziemy mieli zastrzeżeń dokonamy zwrotu środków taką samą metodą jak płatność której dokonałeś chyba, że ustalimy inny dogodny sposób dla obu stron – najczęściej dokonamy zwrotu na twoje konto bankowe w ciągu maksymalnie 14 dni.

Otrzymasz od nas 100% wartości zamawianych towarów oraz koszt najniższej dostawy oferowanej podczas twoich zakupów nawet jeżeli wybrałeś droższą formę dostawy. Na przykład za zamówione towary zapłaciłeś 100 zł a za wysyłkę kurierem 15 złotych. W momencie zakupu mogłeś wybrać dostawę paczkomatami za 10 zł. Mimo że wybrałeś kuriera za wyższą kwotę zwrócimy ci wartość 110 zł ( 100 zł za towary oraz 10 zł za najtańszą opcję dostawy). Nie bierzemy tutaj pod uwagę darmowego odbioru osobistego.

WYJĄTKI OD ZWROTÓW

ZAKUP NIE JAKO KONSUMENT
W przypadku zawarcia Umowy sprzedaży jako firma/przedsiębiorca prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość w ramach tzw. 14 dniowego zwrotu nie przysługuje.
Ustawa z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta Dz. U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827 umożliwiająca odstąpienie od umowy zawartej na odległość jest ustawą konsumencką, regulującą stosunki pomiędzy przedsiębiorcą a Konsumentem, czyli osobą fizyczną dokonującą z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową. Uznanie takiego zwrotu zależy wyłącznie od dobrej woli sprzedawcy.
Napisz jednak do nas – postaramy się znaleźć rozwiązanie.
PRODUKTY PERSONALIZOWANE / ZINDYWIDUALIZOWANE
Zgodnie z Art. 38. Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:
1) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy;
2) w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy;
3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;
4) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;
5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
6) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;
7) w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli;
8) w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy;
9) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
10) o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę;
11) zawartej w drodze aukcji publicznej; Dziennik Ustaw – 9 – Poz. 827
12) o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi;
13) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy

W związku z powyższym większość produktów w naszym sklepie, która jest produkowana na Twoje specjalne życzenie nie będzie podlegała zwrotowi. Standardowo nie oznaczamy tych produktów. Przyjmujemy, że jeśli nie zaznaczono na karcie produktu, że przysługuje ci prawo zwrotu, jako konsument takiego prawa nie posiadasz.

Darmowa dostawa w Polsce

dla zamówień powyżej 199,99 zł

Łatwy zwrot

14 dni na zwrot produktów bez podania przyczyny

Szybka realizacja

Wysyła zamówień nawet tego samego dnia

100% Bezpieczne płatności

Blik, Visa, Mastercard i Szybkie Przelewy iMoje od ING

Generuj link do koszyka
Twój koszyk może być zapisany i otrzymasz link. Każdy, kto kliknie ten link, może go użyć, by wyświetlić zawartość koszyka w dowolnym momencie.
Back Generuj link do koszyka
Your Shopping Cart will be saved with Product pictures and information, and Cart Totals. Then send it to yourself, or a friend, with a link to retrieve it at any time.
Your cart email sent successfully :)